بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» اولین سفر زنان به هند؛ نکات و توصیه ها

اولین سفر زنان به هند؛ نکات و توصیه ها

همیشه بانوان در مورد سفر اول خود به هر جایی از دنیا، مردد هستند و دچار استرس می‌شوند. اولین نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد، رعایت نکات ایمنی و تامین امنیت است. بهترین نکات و توصیه‌ها در رابطه با اولین سفر زنان به هند، در این مقاله جمع‌آوری شده است.

اولین سفر زنان به هند

1. با ذهن و قلب باز سفر کنید
احتیاط کنید اما عصبی و نگران نشوید. ساده باشید اما ساده‌لوح نباشید. قطعا برای اولین بار که به هند سفر کنید، دچار شوک فرهنگی می‌شود اما اصلا جای نگرانی نیست. قلب و ذهن خود را باز نگه دارید. تمام ذهنیت بد در مورد هند را از خود دور کرده و سعی کنید بیشتر به نکات مثبت و هیجان‌انگیز آن توجه کنید.

سفر به هند

2. برنامه فرودگاه خود را مشخص کنید
بهتر است قبل از سفر به هند، با شخصی برای اینکه به دنبال شما بیاید و در کار‌ها شما را راهنمایی کنید، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. این شخص می‌تواند بهترین هتل و مهمان‌خانه شهر را به شما معرفی کند.

سفر به هند

3. در مجاورت محله‌ها اقامت داشته باشید
بهتر است در دهلی و مرکز شهر اقامت نداشته باشید. برای بیشتر لذت بردن از سفر و دیدن زیبایی‌های هند، بهتر است در مجاورت محله‌ها و دهکده‌ها اقامت داشته باشید. تعداد زیادی هتل کوچک و مهمان‌خانه در این دهکده‌های زیبا برای اقامت امن شما وجود دارد.

لباس هندی

4. لباس هندی بپوشید
در مقاله‌های دیگر نیز به این نکته اشاره کرده‌ایم با پوشیدن لباس محلی هندی، هم از احترام و هم از آسایش خاصی برخوردار هستید. مجبور نیستید لباسی گران انتخاب کنید، یک لباس ساده با قیمت مناسب، کافی است. بیشتر توصیه می‌شود از لباس‌های پوشیده استفاده کنید.

سفر به هند

 

5. سایر مسافرین را پیدا کنید
ملاقات و پیدا کردن دیگر مسافران در هند بسیار ساده است زیرا بیشتر مسافران از جاذبه‌های گردشگری معروف هند، بازدید می کنند. زنان زیادی از سراسر دنیا به تنهایی به هند سفر می‌کنند.می‌توانید آنها را پیدا کنید و دوست شده و روزهای مانده‌ی سفر را با آنان همراه شوید.

سفر به هند

6. تور رزرو کنید
تور‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به بهترین شکل ممکن، شما را که اولین بار است به هند سفر می‌کنید، راهنمایی کنند. هند کشوری شگفت‌انگیز و وسیع است. جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد. برای اینکه بتوانید بهتر از سفر لذت ببرید، باید به درستی راهنمایی و هدایت شوید.

سفر به هند

7. مقصد خود را بشناسید
کتاب‌و مقاله‌های مربوط به هند را بخوانید تا اطلاعات شما نسبت به این کشور افزایش یابد. اگر با اطلاعات شما در مورد این کشور عجیب زیاد باشد، دیگر دچار مشکل یا سردرگمی نخواهید شد. با جامعه و فرهنگ هند آشنا شوید تا سفر شما لذت‌بخش‌‌تر شود.


مترجم: سحر مردانه
منبع: breathedreamgo.com

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده